Avokádový olej

100%  Avokádový olej se získává lisováním plodů rostliny Hruškovec přelahodný (Persea americana Mill., Persea gratissima). Hruškovec pochází ze Střední a Jižní Ameriky, pravděpodobně z Mexika a Chile.
Avokádový olej je žluto-zelené barvy a je bohatý na minerály (draslík, měď, magnezium, fosfor), vitamíny C, E, K, H, B, proteiny a také obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin a hodnotných tuků (kyselinu olejovou, palmitovou a linolovou).
Obsahuje antioxidanty, které pomáhají při spálení kůže od slunce. Zároveň má svůj přirozený ochranný UV-filtr (faktor 3 až 4), proto je nasnadě ho používat na ochranu před škodlivými slunečními paprsky.
Avokádový olej můžete použít na celé tělo pro jakýkoliv typ kůže. V oblasti očí zbavuje pleť vrásek, dodává jí svěžest, pevnost a omlazení. Vlasy chrání před sluncem, vysušením a lámavostí. Ztvrdlou kůži změkčuje, hydratuje ji a navrací jí pružnost. Je účinný i při kožních problémech. Pravidelným používáním avokádového oleje dopřáváte své pokožce maximální blahodárnou péči, využíváme jej také v bio kosmetice a přírodní kosmetice Oranjito.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem