Solární kosmetika velkoobchod

Provozujeme velkoobchod solární kosmetiky Oranjito. Zájemcům o distribuci solární kosmetiky a přírodní bio kosmetiky Oranjito rádi zašleme velkoobchodní ceník.

Infolinka 8:00 - 16.00 hodin: 739092266

Dále zajišťujeme prodej a servis solárií, UV trubic, kolagenových trubic, solární kosmetiky, poradenství zdarma při zřizování solárního studia a certifikované rekvalifikační kurzy pro provozování solárií.

PRODEJ SOLÁRIÍ:
Naše firma prodává velice kvalitní a oblíbené značky solárií za příznivé ceny Ultrasun a Luxura. V sortimentu máme jak standartní solária s opalovacím časem cca 20 minut, tak turbosolária a vertikální solária. Dále prodáváme použitá solária Ultrasun, Luxura, Ergoline UWE a Megasun. Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů přímo od výrobců. Na základě patnáctiletých zkušeností s prodejem, instalací, provozem a servisem solárií většiny značek solárií jsme schopni poskytnout objektivní informace ke každému modelu solária, srovnání a jejich výhody  či nedostatky a v každé cenové kategorii doporučit nejvhodnější model. Všechna námi prodávaná solária splňují nové normy EU 0,3 W/m2.
 
POUŽITÁ SOLÁRIA:
Kromě nových solárií také nabízíme výhodně použitá horizontální solária i vertikální solária Ultrasun, Luxura, Ergoline, UWE a Megasun. Každé použité solárium je vybaveno špičkovými novými trubicemi s životností 800 hodin, které splňují novou normu EU 0,3 W/m2, digitálním dálkovým ovládáním HOLTKAMP. Solária jsou přezkoušena, v dobrém stavu, za nesrovnatelně nižší ceny ve srovnání s novým soláriem. Záruční doba na použité solárium je šest až dvanáct měsíců, k dispozici jsou veškeré originální náhradní díly přímo od výrobců. Na přání zajišťujeme nová náhradní plexi do solária, jak originální od výrobců, tak levnější vlastní výroby.

UV TRUBICE A VÝBOJKY DO SOLÁRIA, KOLAGENOVÉ TRUBICE:
Samozřejmostí je nabídnout zákazníkům kvalitní UV trubice a výbojky. Značka Sunfit má více, než dvacetiletou tradici a dlouhodobě patří mezi naprostou špičku. Vynikají velice příznivou cenou, nejdelší životnosti (800 a 1000 hodin) a vysokým opalovacím efektem. Solární trubice a kolagenové trubice Sunfit jsou vhodné pro horizontální solária i vertikální solária, kolagenária, všechny typy a značky solárií, jako například Ultrasun, Luxura, Ergoline, UWE, Sun Vision, Megasun a další.

KOLAGENÁRIA:
Profesionální kolagenária u nás s dopravou, montáží a dálkovým ovládání zdarma. Prodej solárií a kolagenárií je včetně poradenství. Německá značka kolagenárií Ultrasun a Dr. Muller nabízí tři modely za velice přijatelné ceny, jak horizontální kolagenária, tak vertikální kolagenária. Kromě kolárií nabízíme i prodej solárií a vertikálních solárií. Samozřejmostí je online prodel solární kosmetiky a příslušenství. Více informací týkajících se kolagenária a kolagenové terapie najdete zde. V kolagenáriích Ultrasun a Dr. Muller jsou použity špičkové kolagenové trubice s životností 1000 hodin. Informace o kolagenových trubicích zde. Detaily o kolagenové terapii najdete zde.

REKVALIFIKAČNÍ KURZ PRO PROVOZ SOLÁRIA:
Plánujete provozovat solárium a nemáte živnostenský list? Budete potřebovat rekvalifikační kurz pro provoz solárií. Jedná se bohužel o vázanou živnost, stejně jako například kadeřnictví, kosmetika a podobně. Je potřeba buďto čtyřicetihodinový kurz pro zdravontníky, nebo stohodinový rekvalifikační kurz pro nezdravotníky. Zajistíme Vám rekvalifikační kurz pro provoz solárií rychle, individuálně, v místě Vašeho bydliště. Detaily a ceny Vám sdělíme telefonicky. Rádi poskytneme veškeré potřebné informace pro provoz a otevření solárního studia nebo například provoz pouze jednoho solária jako doplněk k ostatním službám.