velkoobchod solární kosmetiky

Provozujeme velkoobchod solární kosmetiky. Solární studia mají možnost u nás nakoupit kvalitní levnou i luxusní solární kosmetiku. Nabízíme široké spektrum přípravků do solária od jednorázových 12 ml balení - testrů po velká 250 ml balení, velké množství atraktivních vůní. Díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám patří solární kosmetika Oranjito mezi nejoblíbenější, o čemž svědčí statisíce spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala solární kosmetika Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Naší žhavou novinkou je 100% přírodní bio kosmetika do solária.

Zavolejte si, napište si o velkoobchodní ceník solární kosmetiky Oranjito bez prostředníků, nabízíme výhodné množstevní slevy a akce. Solárním studiím a salónům zasíláme téměř denně. Náš velkoobchod solární kosmetiky nabízí také UV trubice do solária, opalovací a samoopalovací nástřiky, kolária a solária Ultrasun a Luxura.

VELKOOBCHOD SOLÁRNÍ KOSMETIKY INFOLINKA739092266

JAVO INTERNATIONAL LIMITED, s.r.o.
provozovna: Česká u Brna 180
66431 pošta Lelekovice
tel.: 777011119
email: javointernational@gmail.com
IČ: 46901256 DIČ: CZ46901256  


 

Firma JAVO INTERNATIONAL LIMITED, s.r.o. se mimo jiné zabývá od r. 1998 výrobou kosmetických přípravků. Naše značka solární kosmetiky Oranjito (původně Orange) si na českém trhu vydobyla díky vysoké kvalitě a příznivé ceně pevné místo mezi zahraniční konkurencí. V současné době se intenzivně věnujeme rozšiřování sortimentu i mimo oblast solární kosmetiky. Naším mottem a filozofií je POCTIVÁ KOSMETIKA.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím