Tocopherol 50 g

Kliknutím zobrazíte větši foto.
199,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

TOCOPHEROL - DL - ALFA TOCOPHEROL

INCI: Tocopherol

Synonyma: DL-A -Tocopherol; DL-Alpha-Tocopherol; Mixed Tocopherols; Tocopheryl; Vitamin E; Vitamin E Oil; DL-Alpha-Tocopherol; Ephanyl; 5,7,8-Trimethyltocol

Tocopherol - Vitamín E / DL-Alpha-Tocopherol je synteticky vyrobený čistý vitamin E (tokoferol). Není tak stabilní jako je vitamín E acetát (Tokoferol acetát). Je to nahnědle červená viskózní (hustá) olejovitá kapalina rozpustná v tucích. Dá se nazvat přírodním konzervantem, protože brání oxidaci (zabraňuje žluknutí) olejů a olejových směsí a prodlužuje jejich trvanlivost.
Vitamin E je přirozeně se vyskytující antioxidant, který může být izolován z rostlinných olejů (D), nebo může být vyroben synteticky (DL). Nachází se v rostlinných olejích a tucích, mléčných výrobcích, mase, vejcích, cereáliích, ořeších, listové zelenině atd. Obvykle je přítomen v těchto potravinách, jako směs v různých formách: alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferol. Má příznivý vliv na vitalitu buněk v tkáni. Je schopen vázat volné radikály a tím stabilizuje přirozený kožní film. Hydratuje tím, že vytváří bariéru na povrchu pleti a zpomaluje tak ztrátu vody z pokožky. V organismu se stává součástí buněčných membrán, což následně působí proti stárnutí a vráskám.

Vlastnosti vitamínu E / DL-Alpha-Tocopherolu, indikace, účinky:
Výborný antioxidant, váže volné radikály a tím stabilizuje přirozený kožní film.
Zlepšuje vzhled suché nebo poškozené pokožky, snižuje loupání a obnovuje pružnost.
Zabraňuje žluknutí oleje a zamezuje oxidaci olejové složky v kosmetických přípravcích.
Má protizánětlivé účinky a udržuje pokožku v dobrém stavu.
Hydratuje tím, že vytváří bariéru na povrchu pleti a zpomaluje tak ztrátu vody z pokožky.
Působí proti stárnutí a vráskám.
Chrání před UV zářením a zmírňuje následky spálení kůže.
Snad zabraňuje vzniku stařecké pigmentace.
Tlumí záněty a má příznivý vliv na vitalitu buněk v tkáni.

Vitamín E / DL-Alpha-Tocopherol obsahuje:
je tvořen racemickou směsí osmi stereoizomerů

Fyzikální vlastnosti:
Skupenství: viskózní olejová kapalina
Barva: nahnědle červená (žlutohnědá)
Vůně / Zápach: téměř bez zápachu
Rozpustnost ve vodě: téměř nerozpustný
Rozpustnost v tucích: dobře rozpustný
Hustota (20°C): ca. 0,95 g/cm3

Použití:
omlazující, anti-aging a regenerační krémy a emulze; výživné noční krémy; hydratační a ošetřující pleťové krémy; balzámy lesky na rty; rtěnky; výroba mýdel; masážní oleje; šampóny a vlasové kondicionéry; séra a masky na vlasy; solární kosmetika; kosmetika po opalování

Skladování:
Skladujte v těsně uzavřených obalech na suchém a chladném místě. Chránit před světlem, tepelnými zdroji a silnými oxidačními činidly. Neskladujte v obalech z gumy. Obaly skladujte odděleně od potravin.

Postup zpracování:
V kosmetických přípravcích se obvykle používá v koncentracích od 0,1% po 0,3%. Nepoužívat koncentrovaný na kůži, pouze ředěný v olejových směsích. Neužívat vnitřně.

Na suroviny pro výrobu kosmetiky se nevztahují stejné záruční podmínky, podmínky použití, prodeje a značení jako na kosmetické výrobky.

Fotografie rostlinných olejů a kosmetických surovin jsou orientační, barvy se mohou lišit v závislosti na zobrazení monitoru nebo displaye.

Bio certifikáty kvality najdete zde.

Kosmetika je bohužel jeden z oborů, ve kterém mezi se lidmi traduje spousta mýtů, lží a nesmyslných tvrzení o zázračné účinnosti kosmetických výrobků, což má na svědomí dlouhodobý marketing velkých nadnárodních kosmetických firem. Každý soudný šlověk časem zjistí, že na vrásky bohužel nejlépe funguje Photoshop, proto se vám budeme snažit poskytnout pravdivé a užitečné informace o účinnosti kosmetiky a kosmetických surovin v sekci rady a mýty o kosmetice.  

Požadujete větší množství shea butter nebo kosmetických surovin? Poskytujeme objemové množstevní slevy. Zavolejte si o individuální cenovou nabídku na 777011119.

Další kosmetické suroviny pro výrobu domácí kosmetiky:
rostlinné oleje
rostlinné bio oleje
rostlinné máslo
masážní oleje
rostlinné bio máslo
konzervační látky do kosmetiky
vitamíny
hydratační látky
bylinné extrakty
rostlinné extrakty
emulgátory
antioxidanty
kosmetické barvivo
esenciální oleje
zklidňující látky
přírodní extrakty
kosmetický olej

Užitečné odkazy a typy:
- INCI názvy kosmetických surovin
- Aktivní látky
- Herbář
- Zajímavé články

Naše firma se již více než 17 let zabývá výrobou kosmetiky. Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu získaly opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Prodáváme kvalitní kosmetické suroviny pro výrobu kosmetiky, domácí kosmetiky, přírodní kosmetiky, vlasové kosmetiky, masážní kosmetiky, tělové kosmetiky a bio kosmetiky, které sami dlouhodobě používáme a zaručujeme tak jejich kvalitu. Veškeré suroviny pro výrobu kosmetiky jsou přechovávány ve schváleném skladu a provozovně certifikované pro výrobu kosmetiky a kontrolované hygienou. 

Prodej domácí kosmetiky:
Prodej domácí kosmetiky je zakázán! Domácí kosmetika je určena pouze pro vlastní použití. Pro výrobu kosmetických přípravků určených k prodeji musí mít každý výrobce kosmetiky živnostenský list, schválenou provozovnu, příslušné zkoušky a atesty, každý kosmetický výrobek musí být nahlášen a evidován (CPNP) a výrobce musí platit daně. 

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím