Solární kosmetika Oranjito Red Hot Melone Gel Superbronzer 200 ml

Kliknutím zobrazíte větši foto.
299,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

Nový výrobek prohřívací řady profesionální solární kosmetiky s jemnou melounovou vůní, pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Gel je vhodný pro mastnou, suchou i smíšenou pleť. Určen výhradně pro již opálenou pleť a ještě větší prohloubení a zintenzivnění tmavého odstínu opálení. Výborně se roztírá a rychle vstřebává.

Určeno pouze pro opravdové profesionály s bezproblémovou pletí. Velice silným prokrvením a prohřátím pleti dosáhnete opravdu maximálních výsledků. Není určeno pro neopálenou, citlivou pleť, na tvář a pleť s jakýmikoliv kožními problémy či abnormáliemi. Prokrvení pleti způsobuje zčervenání pokožky a mírné pálení. Prokrvovací a pálivý efekt se u každého jedince liší.

Solární kosmetika Oranjito - profesionální solární kosmetika s přírodními extrakty a mezinárodním oceněním za nejlepší výrobek.
 
 
 

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

  • Mišule, 18.6.2013 14:03

    Vřele doporučuji, ze začátku máte fakt červené fleky po těle ale potom ten výsledek, po prvním použití mi všichni říkali, kde jsem byla u moře :-))))))))
  • Jana, 22.2.2016 20:44

    Hodně dobrý výrobek na opálení v soláriu, způsobuje flekaté zčervenání pokožky a mírné pálení. Ale potom krásně zhnědne, jiný výrobek už nekupuji :)

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím