Pistole pro samoopalovací nástřik

AMERICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK VČETNĚ PISTOLE, KOMPRESORU A PROFESIONÁLNÍ SAMOOPALOVACÍ EMULZE ZAKOUPÍTE ZDE.

UPOZORNĚNÍ: ZHNĚDNUTÍ PLETI SAMOOPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY NENÍ OPÁLENÍ!!!

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK NESLOUŽÍ K OPÁLENÍ POKOŽKY, I KDYŽ SE TOMU TAK NESPRÁVNĚ ŘÍKÁ, ALE POUZE K JEJÍMU ZHNĚDNUTÍ! JEDNÁ SE O KOSMETICKOU PROCEDURU S VELICE RYCHLÝM ÚČINKEM BEZ PŮSOBENÍ UV ZÁŘENÍ. NEVZNIKÁ PIGMENTACÍ PLETI A NESLOUŽÍ JAKO PREVENTIVNÍ PŘEDOPÁLENÍ K OPALOVÁNÍ NA SLUNCI NEBO V SOLÁRIU A UŽ VŮBEC NE DO JIŽNÍCH ZEMÍ S INTENZIVNÍM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM!

Americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového zhnědnutí během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám solária. Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně. Pro dobrý efekt zhnědnutí je třeba rovnoměrné nanesení samoopalovací náplně pistolí.

V naší nabídce najdete 10% a 12% samoopalovací emulzi ORANJITO v balení 500 ml a 3600 ml. Emulzi pro samoopalovací nástřik můžete objednat ZDE.

Samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající opálení, hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

SLOŽENÍ:

Získat krásné, bronzové a zdravé "opálení" během několika hodin? žádný problém! Novinka, samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN, americký výrobek špičky s více než stoletou tradicí v oblasti airbrushe, firmy PAASCHE. Nový způsob opalování bez UV záření (airbrush tanning, spray tanning nebo sunless tanning) je velice rozšířen a oblíben především v USA. Tento špičkový americký profesionální systém je ideální pro solární studia, kosmetické a kadeřnické salony. Princip je založen na rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze vyškolenou obsluhou. Aplikace trvá cca 10 minut. ORANJITO SPRAY TAN je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí být extrémně rychle a zdravě opáleni, alergiky na UV záření, těhotné ženy. Nekupujte zbytečně předražené a průměrné systémy, vyzkoušejte světovou špičku za skvělou cenu.

Samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA (dihydroxyaceton), INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Kombinace DHA a INSTANT BRONZERU zajišťuje podstatně tmavší přirozenější a déletrvající "opálení", hydratace pokožky je až o 30% vyšší. "Opálení" má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Pokud je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku dochází k reakci s aminokyselinami horní vrsvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu, nejedná se o opálení. Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování.

Co je INSTANT BRONZER?

Jedná se o aktivní látku, která napomáhá rovnoměrnému nástřiku. Efekt se projevuje již během 2 - 4 hodin. Opálení je přirozenější, odstín je tmavší a déle vydrží.

Co je DHA?

DHA (dihydroxyaceton) je nejznámější aktivní látka, používaná v samoopalovacích přípravcích již třicet let. Název sice nepůsobí "přírodně", avšak jedná se o přírodní sacharid, většinou získávaný z rostlinného glycerolu. Byla objevena v roce 1920 a v roce 1973 byla zeregistrována americkým úřadem FDA pro použití v kosmetických přípravcích.

Při aplikaci samoopalovací emulze na pokožku dochází k reakci s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, což způsobuje její zhnědnutí, nedochází k aktivaci melaninu. Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování.
Opálení trvá přibližně 8 dní.

Neměla by přijít do styku se sliznicemi a doporučuje se ochrana očí. Opálení získané samoopalovacím nástřikem nechrání před účinky UV záření, nelze jej proto využívat, na rozdíl od solária, jako předopálení na dovolenou do oblastí s intenzivnějším slunečním zářením.

 

PRODEJ SOLÁRIÍ
Naše firma prodává velice kvalitní a oblíbené značky solárií za příznivé ceny Ultrasun a Luxura. V sortimentu máme jak standartní solária s opalovacím časem cca 20 minut, tak Turbosolária a vertikální solária. Dále prodáváme použitá solária Ergoline UWE a Megasun. Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů přímo od výrobců. Na základě patnáctiletých zkušeností s prodejem, instalací, provozem a servisem solárií většiny značek solárií jsme schopni poskytnout objektivní informace ke každému modelu solária, srovnání a jejich výhody  či nedostatky a v každé cenové kategorii doporučit nejvhodnější model. Všechna námi prodávaná solária splňují nové normy EU 0,3 W/m2.
 
POUŽITÁ SOLÁRIA
Kromě nových solárií také nabízíme výhodně použitá horizontální solária i vertikální solária Ultrasun, Luxura, Ergoline, UWE a Megasun. Každé použité solárium je vybaveno špičkovými novými trubicemi s životností 800 hodin, které splňují novou normu EU 0,3 W/m2, digitálním dálkovým ovládáním HOLTKAMP. Solária jsou přezkoušena, v dobrém stavu, za nesrovnatelně nižší ceny ve srovnání s novým soláriem. Záruční doba na použité solárium je šest až dvanáct měsíců, k dispozici jsou veškeré originální náhradní díly přímo od výrobců. Na přání zajišťujeme nová náhradní plexi do solária, jak originální od výrobců, tak levnější vlastní výroby.

UV TRUBICE A VÝBOJKY DO SOLÁRIA
Samozřejmostí je nabídnout zákazníkům kvalitní UV trubice a výbojky. Značka Sunfit má více, než dvacetiletou tradici a dlouhodobě patří mezi naprostou špičku. Vynikají velice příznivou cenou, nejdelší životnosti (800 a 1000 hodin) a vysokým opalovacím efektem. Solární trubice Sunfit jsou vhodné pro horizontální solária i vertikální solária, všechny typy a značky solárií, jako například Ultrasun, Luxura, Ergoline, UWE, Sun Vision, Megasun a další.

KOLAGENÁRIA
Kolagenária u nás s dopravou, montáží a dálkovým ovládání zdarma. Prodej solárií a kolagenárií je včetně poradenství. Německá značka kolagenárií Ultrasun a Dr. Muller nabízí tři modely za velice přijatelné ceny, jak horizontální kolagenária, tak vertikální kolagenária. Kromě kolárií nabízíme i prodej solárií a vertikálních solárií. Samozřejmostí je online prodel solární kosmetiky a příslušenství. Více informací týkajících se kolagenária a kolagenové terapie najdete zde. V kolagenáriích Ultrasun a Dr. Muller jsou použity špičkové kolagenové trubice s životností 1000 hodin. Informace o kolagenových trubicích zde. Detaily o kolagenové terapii najdete zde.

REKVALIFIKAČNÍ KURZ PRO PROVOZ SOLÁRIA
Plánujete provozovat solárium a nemáte živnostenský list? Budete potřebovat rekvalifikační kurz pro provoz solárií. Jedná se bohužel o vázanou živnost, stejně jako například kadeřnictví, kosmetika a podobně. Je potřeba buďto čtyřicetihodinový kurz pro zdravontníky, nebo stohodinový rekvalifikační kurz pro nezdravotníky. Zajistíme Vám rekvalifikační kurz pro provoz solárií rychle, individuálně, v místě Vašeho bydliště. Detaily a ceny Vám sdělíme na tel. 777011119. Rádi poskytneme veškeré potřebné informace pro provoz a otevření solárního studia nebo například provoz pouze jednoho solária jako doplněk k ostatním službám.

SOLÁRNÍ KOSMETIKA ORANJITO  - VSTUP DO E-SHOPU ZDE
Začátkem roku 2013 jsme jako první firma na světě uvedli novinku v oblasti solární kosmetiky, a to opalovací másla na přírodním bio základě. Konzistencí se vlastně jedná o hustější tělové krémy do solára, které se dobře roztírají a zanechávají na pleti sametový film. Tato nová řada kosmetiky Oranjito do solária s atraktivními vůněmi, vyvinutá na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Nově vyvinutá receptura obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena, Hnědnutí pokožky a uchování opálení má na starosti nově vyvinutý přírodní opalovací komplex, obsahující bioextrakt z mořské řasy (Laminaria ochroleuca bioextract), červený palmový olej, extrakt z carobu, beta-karoten. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tyto výrobky neobsahují žádné syntetické konzervanty, parabeny, ropné produkty, rafinované oleje, umělá barviva, 100% přírodní bio krémy do solária jsou navíc parfémovány pouze přírodními extrakty. Spousta zákazníků nazývá nesprávně všeobecně opalovací tělová mléka jako krémy do solária, krém by měl být hustější než mléko, máslo bývá hustější než krém, přesně stanovená pravidla pro rozlišování však neexistují.
Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací mléka Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Výrobky solární kosmetiky nejsou určeny před opalováním na slunci, neobsahují UV filtr!!! V poslední době bohužel stále více neseriózních prodejců kosmetiky začalo ozančovat sluneční opalovací kosmetiku s UV filtrem jako solární kosmetiku. Pokud v soláriu použijete sluneční kosmetiku s UV filtrem, zbytečně utratíte peníze, protože pouze zabráníte opálení. Solární kosmetika má za účel opálení naopak podpořit a nikoliv jej znemožňovat.  

Levná solární kosmetika: I za velice příznivé ceny lze koupit kvalitní levné opalovací krémy do solária. Solární kosmetika Oranjito nabízí výrobky řady Level 1 a Level 2 za ceny do 200 Kč včetně DPH. Vybrat lze z několika atraktivních i jemných a neutrálních vůní. Opalovací mléka do solária Oranjito poskytují vynikající péči a jedinečné složení za super cenu. Obsahují velice účinné superbronzery, látky pro urychlení opálení, neobsahují samoopalovací přísady! Multiaktivní komplex Max.effect s jedinečnou vysokou koncentrací aktivních superbronzerů, hydratačních, zklidňujících a výživných látek, vitamínů, antioxidantů, přírodních extraktů a ušlechtilých olejů zajistí pokožce skvělou péči, výživu a ochranu před vysycháním. Aktivní penetrační systém opálení déle uchová. Velice dobře roztírají a vstřebávají, zajišťují komplexní péči o pleť, zanechávají sametově jemný, hydratační výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Opalovací krémy do solária řady Level 1 zakoupíte zde, Opalovací krémy do solária řady Level 2 zakoupíte zde.

Luxusní krémy do solária: v této kategorii najdete nejsilnější opalovací přípravky do solária s nejrychlejším opalovacím efektem a nejvyšší koncentrací aktivních látek. Naše nová řada nejkvalitnější solární kosmetiky Oranjito s atraktivními vůněmi byla vyvinuta na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Jedná se o opalovací mléka, másla a krémy, které se dobře roztírají a zanechávají na pleti sametový hydratační ochranný film. Obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících přírodních látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Luxusní krémy do solária zakoupíte zde.

NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT SOLÁRNÍ KOSMETIKU SE SAMOOPALOVACÍMI PŘÍSADAMI, MŮŽE VÁM TO ZPŮSOBIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A JE TO NEBEZPEČNÉ!

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK
Námi prodávaný americký samoopalovací nástřik ORANJITO SPRAY TAN patří k naprosté světové špičce. Základem je DHA , INSTANT BRONZER a ALOE VERA. Tímto složením se liší od mnoha výrobků jiných značek, které obsahují pouze DHA. Je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového zhnědnutí během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit. Je vhodný pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou opalovat, těhotné ženy a podobně. Samoopalovací nástřiky jsou nejrychlejší a nejzdravější metodou, jak dosáhnout intenzivního zhnědnutí pokožky. Nabízíme kompresor pro samoopalovací nástřik s příslušenstvím, 10% a 12% samoopalovací emulzi ORANJITO. UPOZORNĚNÍ: ZHNĚDNUTÍ PLETI SAMOOPALOVACÍMI PŘÍPRAVKY NEMÁ S OPÁLENÍM NIC SPOLEČNÉHO!!! VÍCE O SAMOOPALOVACÍM NÁSTŘIKU ZDE.

KONOPNÁ KOSMETIKA ORANJITO
Konopné kosmetické výrobky značky Oranjito nabízí díky obsahu nejkvalitnějších surovin dlouhodobě prověřenou nejlepší péči pro vaši pleť. Při výrobě kosmetických přípravků používáme pečlivě vybrané nejkvalitnější certifikované biosuroviny používané v certifikované přírodní biokosmetice. Skvělé účinky kosmetiky Oranjito důsledkem kombinace spolehlivě prověřených účinků konopného oleje a dalších nejkvalitnějších surovin, používaných v přírodní bio kosmetice.
V současné době je stále více využíváno dlouhodobě známých léčivých i jinak příznivých účinků konopného oleje na pokožku.
Konopný olej je lisován výhradně z konopného semínka ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), které neobsahuje žádné návykové psychoaktivní látky. Námi používaný konopný olej je lisován za studena, jsou zachovány všechny jeho bioaktivní složky a vzniká tak nejkvalitnější čistý panenský konopný olej. Je využíván pro léčbu, zklidnění a zmírnění celé řady kožních potíží, jako například lupénka, ekzémy, akné, opruzeniny, opar, suchá, podrážděná a popraskaná pokožka, ale také při bércových vředech, odřeninách, popáleninách, bodnutí hmyzem a podráždění agresivním prostředím. Účinný je i na hemoroidy a při různých bolestech, dokonce i na zuby a dásně. Obsahuje vyvážený poměr vzácných nenasycených mastných kyselin a přírodních antioxidantů,  je hypoalergenní, výborně se vsakuje do pokožky. Díky tomu mohou nenasycené mastné kyseliny a další složky pronikat do hlubších vrstev pokožky a okamžitě tak přímo ovlivňovat buněčné procesy. Konopný olej má díky svým jedinečným vlastnostem velice kladný vliv na stav a fungování pokožky, dokáže harmonizovat stav kožních buněk, účinně vyrovnává hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pleti, přispívá k obnovově ochranného kožního pláště a zvyšuje tak celkovou odolnost pokožky vůči působení negativních vnějších vlivů. Nabízí přírodní alternativu k výrobkům na syntetické bázi. Je bez obsahu THC (THC FREE).
Všechny kosmetické výrobky Oranjito jsou schváleny odpovědnými orgány a certifikovány pro prodej v EU.KOSMETIKU Z KONOPÍ KOUPÍTE ZDE.

BIO KOSMETIKA ORANJITO
Na základě nejnovějších vědeckých poznatků jsme vyvinuli novou řadu přírodní biokosmetiky Oranjito, splňující podmínky certifikačních firem pro biokosmetiku. Obsahuje vysoký podíl vitamínů, hydratačních, výživných, zvláčňujících a zklidňujících látek a extraktů, ušlechtilé oleje lisované za studena. Používáme nejkvalitnější certifikované přírodní biosuroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. V naší nabídce máme bio krémy na ruce, 100% přírodní hydratační tělový bio krém po opalování, 100% přírodní hydratační obličejový bio krém po opalování, špičkové 100% přírodní tělové bio máslo, opalovací kosmetika do solária, tělová kosmetika, přírodní kosmetika, tělová bio másla, bio kosmetika po opalování, opalovací bio kosmetika do solária, bio kosmetika z konopí

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím