Opalovací nástřik

SADU PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK A PROFESIONÁLNÍ EMULZI KOUPÍTE ZDE.

TERMÍN "OPALOVACÍ NÁSTŘIK" JE BOHUŽEL Z PRINCIPU NAPROSTÝ NESMYSL A JE POUŽÍVÁN CHYBNĚ, OPÁLENÍ SE NEDÁ NASTŘÍKAT. JEDNÁ SE O SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK, OPÁLENÍ NENÍ ZHNĚDNUTÍ!

Opalování je proces, při kterém dochází ke zhnědnutí pokožky působením UV záření. Samoopalování je kosmetická procedura, při které pokožka zhnědne, ale není opálená.

Opalovací nástřik je velice zavádějící název, toto označení může mást. Opálení se nastříkat nedá. Opálit se lze pouze působením UV záření na slunci nebo v soláriu. Správný název je samoopalovací nástřik, neslouží k opálení pokožky, ale pouze ke zhnědnutí. Zhnědnutí nevzniká pigmentací pleti, neslouží jako předopálení na dovolenou. Pro předopálení slouží pouze solárium. Samoopalovací procedura slouží jako rychlé zhnědnutí například na plesy, svatby, módní přehlídky a podobně. Z jednoho nástřiku lze získat velice intenzivní hnědý odstím, srovnatelný přibližně s patnácti návštěvami solária. Opalovací nástřiv je velice chodný pro všechny, kteří chtějí být opálení a nemohou na slunce nebo do solária.

Více informací o samoopalovacím nástřiku zde.

ZAŽÍZENÍ PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK KOUPÍTE ZDE.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím