Nejlepší solární kosmetika

VYBERTE SI NEJLEPŠÍ SOLÁRNÍ KOSMETIKU NA NAŠEM ESHOPU ZDE.

Nejen pro výběr vhodné solární kosmetiky, ale pro všechny druhy kosmetických přípravků platí jediné pravidlo:

NEJLEPŠÍ KOSMETIKA JE POUZE TA, KTERÁ VÁM VYHOVUJE!

Při nákupu kosmetiky se vyplatí používat selský rozum. Žádné zázračné kosmetické přípravky neexistují, stejně jako diety. Vyretušované reklamy filmových hvězd na krémy proti vráskám, slibující dokonalou pleť jsou nejen nesmyslné, lživé a klamavé, ale v některých zemích se již konečně začínají zakazovat.

Není snad typičtější obor, kde vysoká cena výrobků vůbec neznamená vyšší kvalitu. U drahých kosmetických přípravků platíte z naprosté většiny za image a drahé reklamy. Je známo nesčetné množství případů, kdy se po krému za 2000,- Kč osypete. Nemusí to být nutně způsobeno špatnou kvalitou, ale jednoduše tento přípravek vaší pleti nevyhovuje, takže je vám k ničemu a jen jste vyhodili spoustu peněz. Drahé značky spoléhají na psychologii, kdy jednak zákazník s vyšší cenou logicky očekává vyšší kvalitu a má dobrý pocit z toho, že si "to může dovolit".

U opalovacích krémů do solária je naprosto vyloučeno, aby vám výrobek za 1500,- Kč zajistil pětkrát intenzivnější opálení než výrobek za 300,- Kč. Ani výrobek za 600,- Kč vás neopálí dvákrát více. Takto to nefunguje. U výrobků nad 500,- Kč už platíte pouze design, značku nebo reklamu. Výrobky v cenové hladině kolem 300 až 500,- Kč jsou již na takové úrovni, že pořizování zdražších výrobků je již pouze vyhazování peněz. Každý jedinec má svůj limit opálení, který nelze překročit.

  
 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím