nebezpečí solária

SOLÁRIA V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEJSOU BEBEZPEČNÁ A NEZPŮSOBUJÍ RAKOVINU KŮŽE, ALE NAOPAK PŮSOBÍ JAKO PREVENCE PROTI 75% RAKOVINY!!!
Bulvární i "seriózní" novináři, diletantští doktoři a dermatologové a farmaceutické firmy si díky současné statistice naběhli na vlastní intenzivní lživou kampaň proti opalování v soláriích, kterou již pátým rokem vedou. Díky této nesmyslné kampani poklesla dle statistiky návštěvnost solárních studií  na 50 až 75%, nespočet solárních studií v Evropě zkrachoval, výrobci a prodejci solárií jsou na dlouhodobých minimech, ale jaký je výsledek? POČET PŘÍPADŮ RAKOVINY KŮŽE NEKLESL!!! Na základě těchto faktů se konečně naprosto evidentně prokázalo, že návštěvy solárií nemají na narůstající počet případů rakoviny kůže naprosto žádný vliv.

ZÁKLADNÍM FAKTEM PŘI JAKÝCHKOLIV DISKUZÍCH O ŠKODLIVOSTI OPALOVÁNÍ JE NEZPOCHYBNITELNÝ FAKT, ŽE UV ZÁŘENÍ A OPALOVÁNÍ JE Z PRINCIPU NEJEN ZDRAVÉ, ALE NAPROSTO NEZBYTNÉ PRO NÁŠ ŽIVOT!
 A to jak opalování na slunci, tak v soláriu. Opalování je jediným dlouhodobým způsobem, jak tělo získává nezbytný a velice podceňovaný vitamin D. Opalování v soláriu má ve srovnání s opalováním na slunci značnou výhodu - jedná se o opalování řízené a proto mnohem zdravější a šetrnější. Řízeným opalováním nedochází ke spálení pokožky. Předopálení v soláriu před dovolenou je jediným preventivním způsobem, jak zabránit pokožce spálení na dovolené v jižních zemích s intenzivním slunečním zářením. Zajímavé je, že zvýšené slunění předávkování vitamínem D nenavodí, protože se tvorba jeho aktivní formy včas zastaví. Škodlivé je opalování pouze v případě nesmyslného nadměrného přehánění, za což si však můžou lidé sami.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím