Masážní mléko Oranjito Massage Pro Pinacolada 750 ml p

Kliknutím zobrazíte větši foto.
269,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

Profesionální masážní mléko Oranjito Massage Pro Pinacolada (lahev s pumpičkou) s jemnou atraktivní vůní pinacolada a exkluzivním složením je vhodné jak pro profesionální maséry, tak pro domácí použití a automasáž. Jedinečné složení masážního mléka Oranjito Massage Pro je dlouhodobě prověřeno, nevysušuje a nedráždí pokožku. Jedná se o velice kvalitní kosmetické mléko s dobrou kluzností, které není tak mastné jako masážní oleje a neucpává póry. Masážní mléko Oranjito Massage Pro je určeno pro sportovní, kondiční, klasickou, wellness, lymfatickou masáž a aromamasáže celého těla. Používá se také k ukončení masáže. Je vhodné pro ty, kterým nevyhovují díky mastnotě masážní oleje, neujíždí tolik pod prsty a lépe se tak rozmasírují zatuhlá místa. Množství mléka si masér přidává dle potřeby a typu pleti. Masáží odstraníte bolest a únavu svalů, uvolníte zatuhlé partie, zlepšíte duševní i tělesnou kondici. Součástí kvalitní masáže by mělo být i příjemné aroma.
Pokud vám nevyhovují masážní emulze s nevábnou vůní, máme pro vás pět masážních emulzí s jemnou příjemnou vůní, které zpříjemňují prožitek při masáži jak masérovi, tak zákazníkovi: čokoláda, pinacolada, meloun, mléko s medem a bílý čaj. Vůně nejsou intenzivní, takže neznepříjemňují masérovi masáž nadměrnou intenzitou. Další výhodou masážních prostředků Oranjito Massage Pro je, že zákazník, který se po masáži nemůže vysprchovat, nezapáchá, což se bohužel projevuje u některých levných masážních prostředků.

Obsahuje: bambucké máslo BIO (shea butter BIO), kakaové máslo BIO, panthenol, allantoin, extrakt aloe vera, extrakt zelený čaj, vitamin E.

Masážní mléko Oranjito Massage Pro Green Tea bez parfemace může sloužit jako základ pro namíchání vlastní vonné kompozice přidáním esenciálního oleje nebo vlastní vonné kompozice.

Obsah: 750 ml

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím