kamerový jeřáb pronájem

Kliknutím zobrazíte větši foto.
6 050,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

Pronájem kamerového jeřábu 7m 5.000,- Kč/den, 3m 4.000,- Kč/den, ceny včetně technika. Cena pronájmu kamerového jeřábu je v případě zájmu včetně videokamery Sony FS7 nebo Sony FS700!

UVEDENÁ CENA OBSAHUJE INSTALACI KAMEROVÉHO JEŘÁBU NA MÍSTĚ NATÁČENÍ, NEOBSAHUJE DOPRAVU. NABÍZÍME ZVÝHODNĚNÉ CENY PRO NEPLÁTCE DPH.

VÍCE INFORMACÍ TÝKAJÍCÍCH SE PRONÁJMU KAMEROVÉHO JEŘÁBU A FILMOVÉ TECHNIKY NAJDETE NA NAŠICH STRÁNKÁCH WWW.FOTKY-CELEBRITY.CZ.

Kamerový jeřáb pronajímáme za bezkonkurenční ceny, zvláště výhodné jsou ceny pronájmu více druhů filmové techniky současně, například kamerový jeřáb + otočná videohlava + slow motion video kamera SONY FS700 + objektivy + příslušenství + jeřábový a kamerový technik - kameraman. Individuální cenovou nabídku obratem vypracujeme po sdělení Vašich požadavků na tel. 777011119.

Nabízíme velice výhodně pronájem kamerového jeřábu včetně operátora a ostřiče s variabilní čistou délkou ramene dle požadavku 2 m, 3 m a 7 m na stativu s výškou 120 - 200 cm, dosažitelnou výškou ramene až 8 metrů. Cena pronájmu kamerového jeřábu je včetně dálkově ovládané videohlavy, špičkového TRUE HD (720p) OLED MONITORU SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800. Otočná videohlava je pro všechny druhy fotoaparátů a videokamer, např. RED, SONY, CANON, PANASONIC, NIKON, atd, do hmotnosti 15 kg. Kamerový jeřáb přivezeme na místo, sestavíme, po natáčení odvezeme. Uvedená cena je základní.

Výhoda našeho variabilního kamerového jeřábu je v možnosti umístění na kolejnice a využití jako dlouhého kamerového pojezdu s pohybem nejen vpřed a vzad, ale současně ramenem nahoru a dolu a samozřejmě dalším pohybem hlavou. Nejedná se o čínský nekvalitní roztřepaný kamerový jeřáb pro lehké fotoaparáty, ale kvalitně provedený stabilní JIB s nosností kamery do 15 kg.

Zavolejte si o individuální cenovou nabídku. Ceny závisí na délce natáčení, vícenákladech, lokacích a náročnosti natáčení. Velice výhodné jsou ceny v setech, např. jeřáb+super slow motion kamera SONY NEX-FS700+příslušenství.

Dosažitelná výška jeřábu dle stativu při úhlu 60° až 8 metrů
Délku ramene sestavíme dle požadavku zákazníka 2 - 7 metrů.
Kamerový jeřáb pronajímáme také včetně operátora a ostřiče.
Joystickem dálkově ovládaná otočná videohlava 360° s možností dálkového ostření (není v ceně)  pro digitální fotoaparáty, filmové kamery RED, SONY, CANON, atd.
Videosignál je přenášen prostřednictvím HDMI kabelu do špičkového 7,7'' OLED HD monitoru.
 

Kamerový jeřáb lze umístit na kamerový pojezd (kolejnice) a dokonale využít výhody kombinace kamerového jeřábu a kamerové jízdy.

SEZNAM FILMOVÉ TECHNIKY K PRONÁJMU NAJDETE ZDE.

 

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím