Hydratační mléko po opalování Oranjito Aloe lotion 200 ml

Kliknutím zobrazíte větši foto.
149,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

Hydratační a zklidňující mléko po opalování s exkluzivní jemnou vůní bílého čaje. Je nezbytné pro zklidnění pleti po opalování. Nová receptura je založena na vysoké koncentraci zklidňujícího extraktu aloe vera, přírodních extraktů, vitamínů, exkluzivních vyživujících a hydratačních látek, ušlechtilých olejů a konopného oleje, který posiluje funkci hydrolipidového pláště, chrání pokožku před infekcemi, ztrátou vlhkosti, předčasnou tvorbou vrásek a před silným slunečním zářením, posiluje její imunitní systém. Zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání pleti, díky vysoce účinným antioxidantům jejímu předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek. Každodenním používáním se opálení uchová po výrazně delší dobu. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.
Solární kosmetika Oranjito - profesionální solární kosmetika s přírodními extrakty a mezinárodním oceněním za nejlepší výrobek.

Použití po opalování na slunci:
Všechny výrobky Oranjito řady po opalování jsou velice vhodné i po opalování na slunci. Vzhledem k několikanásobně vyššímu obsahu i koncentraci aktivních látek ve srovnání s běžnými výrobky v řetězcích je účinnost podstatně vyšší.

Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.
NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH!
 

VÍCE INFORMACÍ O SOLÁRNÍ KOSMETICE ZDE.


 

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím