Gel proti celulitídě Oranjito 200 ml

Kliknutím zobrazíte větši foto.
199,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

Gel proti celulitídě se skořicovým olejem Oranjito je účinný přípravek proti celulitídě s prokrvujícím efektem s aktivním komplexem Max.effect, který napomáhá odstranění celulitídy. Zlepšuje odvod toxických látek z podkoží a prokrvení pokožky.

Působí ve dvou fázích:

1) prohřátí způsobí urychlení buněčného metabolismu, což má za následek redukci podkožního tuku
2) způsobuje prokrvení inkriminovaných míst, rozšíření kožních a podkožních cév, čímž dojde k výraznému zlepšení odvodu toxických látek a splodin

Nanese se na postižená místa a důkladně vmasíruje.

Celulitída a její odstranění:
Odstranění celulitidy je individuální, u některých jedinců bohužel dokonce vyloučené. V každém případě lze příznaky snížit či minimalizovat. Není vhodné používat jakékoliv drastické metody a léčbu vždy absolvovat pod dohledem lékaře.

Odstranění nebo zmírnění celulitídy napomáhá:

SPORT:

Velice důležitý je výběr pohybové aktivity. Některé sporty mohou dokonce stav zhoršit. Proto je celulitída znatelná dokonce u vrcholových sportovců. Nedoporuče se volejbal, basketbal, squash. Vhodná je dlouhá chůze, kolo, aerobic, tanec, plavání, běh.

LYMFATICKÁ DRENÁŽ:

Lymfatická (mízní) drenáž je jemná a odborná technika, popdobná masáži. Aktivuje se při ní podkožní lymfatický systém velmi pomalými tahy a tlaky na kůži podle daných pravidel respektujících jeho přirozenou funkci a anatomii. Tato technika má zásadní význam pro ovlivnění celulitidy, avšak efektivně ji mohou provádět pouze odborníci – vyškolení lékaři lymfologové a lymfoterapeuti.

STRAVA:

zvláštní dieta pro kompletní odstranění celulitídy bohužel neexistuje. Nepříznivě působí především jojo efekt – neustálé a výrazné kolísání váhy. Doporučuje se vyloučit ze stravy nebo alespoň výrazně omezit cukr, sladkosti, uzeniny, chipsy, instantní výrobky, bílé pečivo, kečup, majonézy atd. Doporučuje se naopak ovoce, čerstvá zelenina, celozrnné pečivo, drůbež, ryby, obiloviny, bílé jogurty, luštěniny. Velice důležité je dodržovat pitný režim, minimálně 3 litry denně. Vhodná je neperlivá voda, bilinné čaje, vylisované ovocné a zeleninové šťávy, nápoje podporující metabolismus.

PŘÍPRAVKY PROTI CELULITÍDĚ:

kvalitní kosmetické přípravky napomáhají zmírnění celulitídy. Velice důležitý je způsob aplikace, a to postupným vtíráním a masírováním. Doporučujeme velice účinný gel proti celulitídě ORANJITO ANTI CELLULITE GEL, který již několik let patří k oblíbeným kosmetickým přípravkům proti celulitídě.

UŽÍVÁNÍ PREPARÁTŮ A TABLET:

Žádné zázračné preparáty na odstranění celulitídy neexistují. Jejich užívání se doporučuje pouze jako doplněk komplexní terapie.

LIPOSUKCE:

Jedná se o chirurgickou metodou - odsátí tuku. Tato metoda je vhodná v případech, kde se všemi dostupnými metodami nepodařilo odstranit tukové polštáře, zejména v problémových partiích, jako jsou stehna, hýždě a břicho. Nezbytná je odborná konzultace s lékařem.

ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU:

Kromě stárnutí a nadváhy podporuje vznik celulitidy stres, nedostatek pohybu, hormonální antikoncepce, těhotenství, puberta, období přechodu, kouření a pití alkoholu a především genetická dispozice. Ukládání tukových zásob kolem hýždí a na stehnech může podporovat i opakované prochládání těchto partií, špatné stravovací návyky a nedostatečný příjem tekutin. Proto je důležité se vyvarovat těchto rizikových faktorů.

NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH!

V případě zájmu o prodej a distribuci solární kosmetiky Oranjito ve Vašem studiu nás kontaktujte na tel.: 777011119. Rádi obratem zašleme velkoobchodní ceník.

Nabídka vybavení pro Vaše solární studio nebo salon, online prodej kosmetiky Oranjito:
soláriavertikální soláriakolagenová soláriatrubice do soláriaprodej soláriíplexi do soláriasolární kosmetikaopalovací krémy do soláriapřírodní kosmetikabio kosmetikahydratační krémy po opalovánípřípravky proti celulitíděluxusní krémy na rucehydratační tělová máslasamoopalovací nástřikysamoopalovací emulzekrém proti celulitíděgel proti celulitídě,  solárna kozmetika Oranjito v SR,

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

  • Jana, 13.10.2015 22:45

    Po par dnech užívání vidím změnu,což jsem u žádných jiných výrobků neviděla
    Je super.

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím