Domácí obličejové solárium Hapro Summer glow HB 175

Kliknutím zobrazíte větši foto.
4 990,- Kč včetně DPH
  ks         Získejte dárek zdarma

Skladem

Domácí obličejové jednostranné solárium Hapro Summer glow HB 175 pro domácí využití. Slunce do vašeho domova po celý rok, pro dokonalé opálení, kouzlo na váš okouzlující úsměv. Pro každého, kdo miluje slunce a chce mít zářivý pohled. Vždy na dosah ruky, je připraven pro okamžité použití.

Trubice: 4 x 15 W
Barevné provedení: Bright White

Naše půjčovna videokamer a půjčovna filmové techniky nabízí výhodně pronájem slow motion kamery SONY FS700pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, pronájem kamerové jízdyobjektivy Nikon k pronájmupronájem světelSteadicam k pronájmu. Naše videoprodukce provádí postprodukci videanatáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrůstřih videaeditaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. K dispozici je špičkový zkušený  kameramankamerový technik a fotograf. Info na 777011119.

Vaše otázky a komentáře

Napište nám co si myslíte o tomto produktu a získejte slevu. Vložit nový komentář »

  • Wendy, 12.5.2014 16:16

    Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na jak dlouho musí být člověk před soláriem,aby se člověk opálil hned na poprvé.Ptám se ,protože jsem si zakoupila oblič.solárium a byla jsem před ním 20min.a žádný efekt,takhle jsem to dělala týden.Nerada bych vyhodila peníze komínem,jak se říká.Děkuji za radu.W.

*

*

*

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím